BIP

Strona Główna Strona główna Strona główna Baza dokumentów Baza dokumentów Rejestr zmian zmiany Dostęp do informacji dostep Statystyki statystyki Kontakt kontakt
Statystyki   »
stronę odwiedziło osób:
4431355
ostatnia aktualizacja BIP'u:
25-06-2019
Portal - Referaty
Nabór wniosków do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dofinansowanie zadania: „Demontaż i utylizacja wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Pionki - VII etap" na rok 2019 r.
PDF
DRUKUJ

Urząd Gminy Pionki informuje, że od 1 października  2018 r. rozpoczyna się nabór wniosków do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dofinansowanie zadania:  „Demontaż i utylizacja wyrobów zawierających azbesz terenu Gminy Pionki - VII etap" na rok 2019 r.

Dofinansowanie z WFOŚiGW obejmuje koszty demontażu, transportu i składowania wyrobów zawierających azbest. Nie obejmuje kosztów nowych pokryć dachowych. Dofinansowaniem mogą być objęte budynki położone na terenie Gminy Pionki, które nie są wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej.

Warunkiem realizacji  przez Gminę Pionki zadania związanego z usuwaniem azbestu i wyrobów zawierających azbest jest uzyskanie dofinansowania z WFOŚiGW w Warszawie na wniosek złożony przez Wójta Gminy Pionki.

Mieszkańcy Gminy Pionki, którzy na terenie nieruchomości posiadają wyroby zawierające azbest i zamierzają je usunąć w 2019 r.  mogą  zgłaszać chęć skorzystania z dofinansowania.

Wnioski o dofinansowanie będą przyjmowane do 20 grudnia 2018 r.

Wnioski mieszkańców, złożone w okresie od października 2017 r. do kwietnia 2018 r. i nie zrealizowane w bieżącym roku,  będą rozpatrzone w pierwszej kolejności.

Wzór wniosku wraz z załącznikami dostępny jest na stronie: www.bip.gmina-pionki.pl, w zakładce Referatu Gospodarki Nieruchomościami, Odpadami i Ochrony Środowiska, lub do pobrania w siedzibie Urzędu Gminy Pionki, pok. nr 20.

możesz również pobrać poniżej

Wzór wniosku
załącznik1
załącznik2
załącznik3

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Z Bazy dokumentów - ostatnio dodane   »